Reklama

Dokonano odbioru końcowego jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Dokonano odbioru końcowego jednej  z najważniejszych inwestycji drogowych w Mielcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyła się realizacja jednej h z najważniejszych inwestycji drogowych zaplanowanych na terenie Mielca w roku 2020 jaką była rozbudowa ul. Królowej Jadwigi wraz z budową ul. Św. Anny. Ostatnimi akordem tych inwestycji był odbiór końcowy, który miał miejsce we wtorek 10 listopada.

Modernizacja ul. Królowej Jadwigi objęła swoim zasięgiem przebudowę jezdni i odwodnienia drogi wraz z przebudową i zabezpieczeniem istniejącego uzbrojenia podziemnego, a także przebudowę ścieżki rowerowej i przebudowę chodników wraz z przebudową oświetlenia polegającą na przesunięciu masztów oświetleniowych poza obręb chodnika.
CZYTAJ TAKŻE: W mieleckich aptekach wciąż nie ma szczepionek na grypę. Czy będą?

W ramach budowy ulicy Św. Anny wykonano jezdnię z poboczami z kostki brukowej wraz z odwodnieniem drogi, przebudowano i zabezpieczono istniejące uzbrojenie podziemne oraz wykonano nowe oświetlenie uliczne.

Ostateczna wartość wykonanych prac na ulicach Królowej Jadwigi i Św. Anny osiągnęła kwotę 4 824 660 zł. Złożyły się na to środki miasta Mielec oraz dofinansowanie z rządowego Fundusz Dróg Samorządowych w wysokości 2 396 605 zł.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE