Reklama

Reklama

W gminie sfinansują sterylizację kotów i psów

Opublikowano: sob, 10 kwi 2021 09:13
Autor: | Zdjęcie: Fot. archiwum

W gminie sfinansują sterylizację kotów i psów - Zdjęcie główne

foto Fot. archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Padew Narodowa podpisał porozumienie z Fundacją Animals w Mielcu. Jego celem jest zmniejszenie populacji bezdomnych zwierząt poprzez akcję bezpłatnej sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich..

Reklama

Na realizację tego zadania każda ze stron tj. gmina Padew Narodowa i Fundacja „Animals” w Mielcu przeznaczyła po 2.500 złotych. Łącznie na realizację zadania w 2021r. zostanie przeznaczone 5.000 złotych. Akcja potrwa do wyczerpania środków finansowych.

 Warunki ubiegania się o sfinansowanie zabiegów:

  • Osoby zainteresowane powinny złożyć w Urzędzie Gminy w Padwi Narodowej wniosek o sfinansowanie zabiegu sterylizacji i kastracji psa lub kota. Wniosek można pobrać ze strony internetowej www.padewnarodowa.com.pl  lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy Padew Narodowa.
  • Kompletne wnioski zostaną ujęte w rejestrze zgłoszeń zwierząt kierowanych na zabieg, o czym właściciel zostanie poinformowany telefonicznie oraz otrzyma skierowanie na zabieg sterylizacji/kastracji psa/kota.
  • Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do umówienia terminu zabiegu oraz zgłoszenia się do lekarza weterynarii w wyznaczonym terminie, pod rygorem wykluczenia zwierzęcia z akcji.
  • W przypadku psów do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie oraz potwierdzenie aktualnego szczepienia.

Miejsce wykonania zabiegów sterylizacji/kastracji jest Gabinet Weterynaryjny Wojciech Bryg w Kliszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.