Reklama

Dofinansowania do montażu OZE. Mielczanie muszą spełnić warunki

Opublikowano:
Autor:

Dofinansowania do montażu OZE. Mielczanie muszą spełnić warunki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu tłumy mielczan czekały całą noc, by złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach projektu poprawy jakości powietrza poprzez montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu gminy Mielec. Umowy będą podpisywane w marcu. Mieszkańcy muszą jednak spełnić pewne warunki. Zgodnie z zapisami Regulaminu przyjmowania deklaracji, uczestnikiem projektu może być osoba, która jest właścicielem/współwłaścicielem nieruchomości, w której montowane będą instalacje OZE i musi być w tej nieruchomości zameldowany. W przypadku kilku współwłaścicieli, w tej nieruchomości musi być zameldowany przynajmniej jeden ze współwłaścicieli. Ponadto właściciel, jak i żaden ze współwłaścicieli nie może posiadać zaległych zobowiązań finansowych z tytułu podatków i opłat lokalnych wobec Gminy Miejskiej Mielec (np. opłata za śmieci).

Uczestnikiem projektu może być osoba, która jest właścicielem/współwłaścicielem  nieruchomości, w której montowane będą instalacje OZE i musi być w tej nieruchomości zameldowany.

Ponadto właściciel, jak i  żaden ze współwłaścicieli nie może posiadać zaległych zobowiązań finansowych z tytułu podatków i opłat lokalnych wobec Gminy Miejskiej Mielec (np. opłata za śmieci).

 

Urząd nie ma możliwości informowania każdego indywidualnie o zaległościach.

Dlatego bardzo prosimy o samodzielne zweryfikowanie czy spełniacie Państwo ww. wymagania i ewentualne niezwłoczne ich dopełnienie (oczywiście, jeśli sytuacja Państwa dotyczy) - apelują urzędnicy.

O konkretnej dacie podpisania umowy mieszkańcy zostaną poinformowani SMS-em.

Brak uregulowania należności oraz dokonania meldunku do dnia poprzedzającego wyznaczoną w SMS-ie datę podpisania umowy, będzie skutkował brakiem możliwości podpisania umowy, a tym samym uczestnictwa w Projekcie. Osoby takie będą wykreślane z listy uczestników Projektu, a „uwolnione” instalacje będą przyznawane osobom z listy rezerwowej.

O ostatecznym zakwalifikowaniu się do Projektu oraz o tym, jakie instalacje zostały przyznane, mieszkańcy zostaną poinformowani odrębnym SMS-em.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy