Reklama

Dodatkowy nabór na instalacje OZE w mieleckim Urzędzie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dodatkowy nabór na instalacje OZE w mieleckim Urzędzie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski w Mielcu poinformował, że dostępne są jeszcze dwie instalacje OZE, na które nie ma osób chętnych na liście rezerwowej. Przeprowadzony będzie dodatkowy nabór uzupełniający. KOTŁY Kocioł centralnego ogrzewania opalany biomasą – 20 kW – 1 szt. INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

W związku z uwolnieniem się dwóch instalacji, na które nie ma osób chętnych na liście rezerwowej, Prezydent Miasta Mielca ogłasza dodatkowy nabór uzupełniający na następujące instalacje:

  • KOTŁY - kocioł centralnego ogrzewania opalany biomasą – 20 kW – 1 szt.
  • INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE - Instalacja fotowoltaiczna o mocy ok. 2,31 kWp (7 paneli) – 1 szt.
 

Nabór Deklaracji od Mieszkańców prowadzony  będzie od dnia 11 marca do 31 marca 2022 r.

Deklaracje można składać w Urzędzie Miejskim w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, pokój 32 w godzinach otwarcia Urzędu (pon. 8:00 – 16:00, wt. – pt. – 7:30 – 15:30).

O zakwalifikowaniu do Projektu decyduje KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ do momentu wyczerpania dostępnych urządzeń. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do Projektu, zostaną zapisane na listę rezerwową Uczestników Projektu zgodnie z kolejnością zgłoszeń i będą mogły wziąć udział w Projekcie, w przypadku rezygnacji Uczestnika z listy podstawowej. W miejsce Uczestnika z listy podstawowej zostanie wybrany pierwszy w kolejności Uczestnik z listy rezerwowej, który zadeklarował chęć montażu takiej samej instalacji.

Jeśli ktoś ma już zainstalowaną instalację fotowoltaiczną, to może starać się o dodatkową instalację fotowoltaiczną, ale będzie ona zamontowana na osobnym inwerterze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy