Reklama

Do widzenia przyjaciele... Zakończenie roku w szkole podstawowej w Izbiskach [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj dzień, na który czekają wszyscy uczniowie. Zakończenie roku szkolnego. W uroczystościach z tym związanych, w szkole podstawowej w Izbiskach udział wziął Wójt Gminy Wadowice Górne - Michał Deptuła.

Wójt w swoim wystąpieniu gratulował uczniom osiągniętych wyników, dziękował gronu pedagogicznemu za całoroczną, trudną i odpowiedzialną pracę, jak również potwierdził, że już niedługo obok szkoły powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe.

W ramach podsumowania osiągnięć uczniów na szczeblu międzyszkolnym Wójt wręczył upominki dla drużyny siatkarzy. Upominki wręczył również Sołtys wsi Izbiska - Grzegorz Lasek.

Prawie 5 mln uczniów i słuchaczy z ponad 22 tys. szkół dla dzieci, młodzieży i dorosłych zakończyło dziś, 24 czerwca zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Po dwuletniej walce z koronawirusem uczniowie wrócili do nauki stacjonarnej. Szkoły otrzymały środki ochrony indywidualnej: stacje do dezynfekcji z funkcją mierzenia temperatury oraz pakiety ze środkami ochrony osobistej: maseczki jednorazowe, FFP2/FFP3, rękawiczki, pojemniki z płynem do dezynfekcji oraz termometry bezdotykowe. Na ten cel przeznaczono łącznie 178 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy