Reklama

Reklama

Czy bliskiemu choremu, który leży w mieleckim szpitalu można przynieść niezbędne rzeczy?

Opublikowano: 18 kwietnia 2020 10:23
Autor:

Czy bliskiemu choremu, który leży w mieleckim szpitalu można przynieść niezbędne rzeczy?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Ważna informacja dla tych, którzy mają w mieleckim szpitalu kogoś z rodziny i chciałby dostarczyć mu niezbędne rzeczy. Szpital opublikował komunikat w tej sprawie.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, ze w związku z trwającym stanem epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta oraz personelu, kierując się zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i służb zaangażowanych w walkę z wirusem, wprowadza kolejne obostrzenia.

- Aby zadbać o komfort pacjentów i bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o przekazywanie chorym tylko niezbędnych rzeczy, tj. środki higieny osobistej, bielizny, itp. Nie będą przyjmowane do szpitala duże paczki, torby, nesesery - apeluje dyrekcja szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.