Reklama

Reklama

Coraz więcej serc. Sprawdź gdzie możesz wrzucić nakrętki

Opublikowano: 14 stycznia 2021 09:26
Autor: PT | Zdjęcie: Urząd Miejski w Przecławiu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Popularność metalowych pojemników w kształcie serca rośnie. Tylko w powiecie mieleckim możemy ich znaleźć już 6 sztuk. Mieszkańcy korzystają z nich chętnie.

Reklama

Plastikowe nakrętki pojawiają się niemal wszędzie – w naszych domach, szkołach, przedszkolach, zakładach pracy itp. To właśnie nakrętki mogą pomóc potrzebującym. To jeden z najchętniej kupowanych przez skupy surowców, łatwy do obróbki i wykorzystania. Przy okazji zbiórki nakrętek pomagamy także chronić środowisko. Dochód z dobrowolnie wrzucanych przez mieszkańców nakrętek przekazywany jest na cele charytatywne.

– Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemników, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy – zachęca Angelika Leszczyńska, prezes Fundacji Złotowianka

Do pojemnika – serca można wrzucać wszystkie plastikowe nakrętki - ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe lub metalowe uszczelki - trzeba je usunąć przed wyrzuceniem.

Pojemniki zostały umieszczone w następujących miejscach:

Osiedle Rzochów
Strefa Mielec
Przecław – 2 szt (Rynek i Szkoła Podstawowa)
Radomyśl Wielki
Szkoła nr 9 w Mielcu

O popularny pojemnik stara się również miejscowość Kawęczyn, gdzie Ochotnicza Straż Pożarna i Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowali zbiórkę pieniężną na zakup metalowego serca.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.