Reklama

Coraz bliżej hali sportowej przy Ekonomiku!

Opublikowano:
Autor:

Coraz bliżej hali sportowej przy Ekonomiku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat Mielecki ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu.

Budowę hali sportowej przy Ekonomiku starosta mielecki Zbigniew Tymuła zapowiedział po raz pierwszy w kwietniu br., podczas święta patrona szkoły. - Tak prężnie działającej placówce należy się inwestycja z prawdziwego zdarzenia. Będzie nią hala sportowa, która już wkrótce powstanie przy gmachu „Ekonomika” – powiedział. 

Zgodnie z deklaracją, władze samorządowe Powiatu Mieleckiego ogłosiły przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz koncepcji na budowę hali. Wykonawca, który wygra postępowanie, opracuje koncepcję nowego obiektu do 25 marca przyszłego roku. Wtedy możliwe będzie ogłoszenie przetargu na budowę hali i rozpoczęcie prac w obrębie Ekonomika. 

Hala sportowa przy Ekonomiku będzie kolejnym tego rodzaju obiektem zrealizowanym przez Powiat Mielecki. Z nowoczesnego kompleksu sportowego od grudnia 2017 r. korzystają już uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu. Powierzchnia użytkowa tej inwestycji liczy aż 923 mkw. Oprócz sali gimnastycznej powstały też zaplecza techniczne i magazynowe, widownia, antresola, sanitariaty i pomieszczenia trenerskie. Zadanie kosztowało ponad 2,5 miliona złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE