Reklama

Budynek po AGH ma już nowych lokatorów

Opublikowano:
Autor:

Budynek po AGH ma już nowych lokatorów - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę, 15 wrześnie oficjalnie otwarte zostało Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych. Centrum swoją siedzibę znalazło w dawnym budynku AGH przy ul. Skłodowskiej-Curie 4 w Mielcu.

- Bardzo się cieszę, że nasz miejski budynek, który do tej pory był wykorzystywany w minimalnym stopniu, będzie mógł służyć różnym organizacjom senioralnym i stowarzyszeniom. Mam nadzieję, że wszyscy chętni znajdą tu dobre warunki do prowadzenia swojej działalności i że ten budynek będzie tętnił życiem – powiedział prezydent Jacek Wiśniewski wręczając symboliczne klucze do budynku Elżbiecie Kwiatkowskiej z UTW, która będzie koordynować współpracę najemców pomieszczeń w budynku z naczelniczką Wydziału Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Mielcu Aleksandrą Skowron.

Jako pierwsze z nowego lokum skorzystały Uniwersytet Trzeciego Wieku i Towarzystwo Śpiewacze Melodia. Wcześniej swoje biuro zainstalowało tu Stowarzyszenie Piłki Ręcznej. Kolejne stowarzyszenia już zgłaszają chęć umiejscowienia swojej działalności w budynku przy ul Skłodowskiej (m.in. stowarzyszenie diabetyków i Klub Młodych Liderów)

Oferta najmu pomieszczeń w budynku położonym przy ul. Skłodowskiej-Curie 4 w Mielcu skierowana jest w szczególności do organizacji senioralnych oraz stowarzyszeń prowadzących działalność prozdrowotną.

W ramach najmu godzinowego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 udostępniane będą mogły być następujące pomieszczenia:

  •     aula o pow. 127,47 m kw. położona na parterze –(w cenie 4 zł/godz. plus VAT), zawierająca 156 wznoszących się rzędami miejsc siedzących dla słuchaczy, pełniąca funkcję sali wykładowej, wyposażona w projektor i system nagłośnieniowy (mikrofon)
  •     sala edukacyjna (np. językowa) o pow. 30,04 m2, położona na I piętrze (3 zł/godz. plus VAT), przeznaczona dla około 20 słuchaczy
  •     sala przeznaczona pod prowadzenie zajęć ruchowych o pow. 46,28 m2, położona na I piętrze (3 zł/godz. plus VAT)
Do dyspozycji wynajmujących są także pomieszczenia szatniowe. Zgłoszenie chęci wynajmu pomieszczenia w ramach najmu godzinowego wraz ze wskazaniem celu najmu należy kierować do Wydziału Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Mielcu. Po podpisaniu umowy najmu harmonogram korzystania z pomieszczeń uzgadniany jest z Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy