Reklama

Budowa odcinka sieci wodociągowej i przebudowa sieci energetycznej w Czerminie

Opublikowano: sob, 4 wrz 2021 20:16
Autor: | Zdjęcie: UG Czermin

Budowa odcinka sieci wodociągowej i przebudowa sieci energetycznej w Czerminie  - Zdjęcie główne

Podpisanie umowy na budowę odcinka sieci wodociągowej w Czerminie | foto UG Czermin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od września w Czerminie rozpoczęła się budowa odcinka sieci wodociągowej. Wartość inwestycji wynosi ponad 34 tysiące złotych. W ostatnich dniach zakończyła się natomiast przebudowa sieci niskiego napięcia w miejscowościach Czermin i Ziempniów.

31 sierpnia zawarta została umowa na wykonanie odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Czermin, pomiędzy gminą Czermin reprezentowaną przez wójta - Sławomira Sidura a firmą HYDROMONT Piotr Krawczyk.

W prowadzonym zapytaniu ofertowym wpłynęło 5 ofert na realizację powyższego zamówienia, spośród których najkorzystniejszą (34 200,30 zł brutto) przedstawiła firma HYDROMONT Piotr Krawczyk z siedzibą w Czerminie.

 

Przebudowa sieci niskiego napięcia w Czerminie i Ziempniowie

 

Wójt gminy Czermin serdecznie dziękuje Ryszardowi Masłykowi – emerytowanemu dyrektorowi PGE Dystrybucja Rejon Energetyczny w Mielcu oraz Piotrowi Bogaczowi – dyrektorowi PGE Dystrybucja Rejon Energetyczny w Mielcu za realizację przebudowy sieci niskiego napięcia w miejscowościach Czermin i Ziempniów. 

Przebudowa sieci energetycznej

Zrealizowane zadania poprawią bezpieczeństwo w obrębie pasa drogowego i spowodują poprawę stabilności zasilania w energię elektryczną. 

- Pragnę szczególnie podziękować Ryszardowi Masłykowi z którym miałem przyjemność współpracować przez długie lata. Nasza współpraca zawsze była owocna i służyła poprawie jakości życia mieszkańców gminy Czermin – powiedział wójt gminy Sławomir Sidur. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy