Reklama

Bruce Dickinson z Iron Maiden w Jasionce

Opublikowano:
Autor:

Bruce Dickinson z Iron Maiden w Jasionce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 17 - 18 listopada w Jasionce pojawi się muzyk, pilot i biznesmen – Bruce Dickinson, wokalista heavymetalowego zespołu Iron Maiden uznawany przez specjalistów za jednego z najlepszych wokalistów rockowych wszechczasów.

Bruce Dickinson w chwilach wolnych od koncertowania pracuje jako etatowy pilot samolotów pasażerskich Boeing 757 w brytyjskich liniach lotniczych Astraeus. Od 2012 roku jest współzałożycielem i właścicielem firmy Cardiff Aviation, zajmującej się serwisowaniem samolotów pasażerskich.

Z jakiej okazji Dickinson przyleci do Rzeszowa?

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się Kongres „590” z udziałem prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

Celem spotkania jest wymiana idei polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Jednym z wydarzeń, które ma mieć miejsce na Kongresie „590”, jest wystąpienie wicepremiera i ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego, który ma ogłosić „konstytucję dla biznesu”, czyli pakiet poprawek legislacyjnych ułatwiających działanie polskim przedsiębiorcom.

Miejsce organizacji wydarzenia nie jest przypadkowe. Nowoczesny budynek CWK usytuowany w pobliżu zmodernizowanego portu lotniczego w Jasionce, na terenie podkarpackiego parku naukowo-technologicznego Aeropolis, od początku swojej działalności stał się istotnym miejscem dla rozwoju nie tylko polskiej, ale i światowej gospodarki i nauki.

Kongres „590” to wydarzenie dedykowane zarówno polskim przedsiębiorcom z sektora MŚP, ale i dużym korporacjom. Kongres swoją nazwę wziął od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie firmy.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Fundacja im. Sławomira Skrzypka, której fundatorem został profesor Adam Glapiński. Celem kongresu ma być wymiana idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Dyskusje mają wytyczyć nowe kierunki rozwoju Polski – wspólną koncepcję prac nad jej wzrostem ekonomicznym i awansem w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE