Reklama

Bo miejsca było za mało... Pijany kierowca zniszczył 2 samochody na mieleckim parkingu

Opublikowano:
Autor:

Bo miejsca było za mało... Pijany kierowca zniszczył 2 samochody na mieleckim parkingu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 32-letni mężczyzna ujął i oddał w ręce policji kierowcę, który, będąc pod wpływem alkoholu, próbował zaparkować swoje auto, uszkadzając przy tym dwa inne pojazdy stojące na przyblokowym parkingu. Pijany kierowca stracił prawo jazdy i odpowie za kierowania w stanie nietrzeźwości.

32 -latek widząc, jak kierujący toyotą próbuje zaparkować samochód, uszkadzając dwa inne pojazdy stojące na parkingu podejrzewał, że niepokojące zachowanie może być spowodowane jego stanem zdrowia. Jednak kiedy podszedł bliżej i próbował nawiązać kontakt z mężczyzną, poczuł od niego alkohol.  Natychmiast zabrał kierowcy toyoty kluczyki iwezwał patrol policji. Nitrzeźwy kierowca poszedł w tym czasie do mieszkania i wrócił z kolejnym kompletem kluczy, których chciał użyć. Nie pozwolił mu na to zgłaszający całe zdarzenie.
Po przybyciu policji okazało się, że 43-letni mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.
Mężczyzna, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, odpowie również za uszkodzenie pojazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE