Reklama

Bili i kradli. Wpadli w ręce policji

Opublikowano:
Autor:

Bili i kradli. Wpadli w ręce policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło pod koniec listopada, na ulicy Sękowskiego w Mielcu. Sprawcy pobili młodego mężczyznę i zabrali mu telefon. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani są sprawcami również innych przestępstw.

Pod koniec listopada na ul. Sękowskiego w Mielcu doszło do rozboju. Według ustaleń pokrzywdzony został pobity przez dwóch mężczyzn, którzy kopali i uderzali go po całym ciele, a następnie zabrali telefon. Policjanci zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków. Poczynione ustalenia pozwoliły zatrzymać dwóch podejrzanych o dokonanie rozboju. Zatrzymani to 18 i 21-letni mieszkańcy Mielca i gminy Mielec.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali telefon należący do pokrzywdzonego. Jak ustalono sprawcy za pośrednictwem młodej kobiety zbyli go w miejscowym lombardzie. Kobieta została przesłuchana i wyjaśniło charakter jej udziału w tym zdarzeniu.

Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyźni są sprawcami innych przestępstw. Między innymi kradzieży kuponów loteryjnych, do której doszło w sklepie przy ulicy Wojska Polskiego w Mielcu, również pod koniec listopada tego roku.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju. Podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek policjantów popartych przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE