Reklama

Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji 2020. Konkurs dziennikarski!

Opublikowano:
Autor:

Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji 2020. Konkurs dziennikarski! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wakacje się skończyły, ale w głowach na pewno jeszcze wiele wspomnień. Zachęcamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoimi wrażeniami z pobytu w Bieszczadach i udziału w konkursie dziennikarskim.

Redakcja portalu wBieszczady.pl w partnerstwie z Nadleśnictwem Baligród Lasy Państwowe zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie dziennikarskim pn. "Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji". 

 

O co chodzi? 
 

Przedmiotem konkursu jest literacki reportaż podróżniczy, przedstawiający miejsca, ludzi, wydarzenia, które autorzy napotkali w swej wakacyjnej podróży w Bieszczady. Na potrzeby naszego konkursu "Bieszczadami" określami obszar powiatów leskiego i bieszczadzkiego. Zadaniem dziecka jest opracowanie tekstu reportażu oraz zilustrowanie go zdjęciami.

 

Cele konkursu
 

Celem konkursu jest przede wszystkim zainspirowanie dzieci - miłośników podróży - do zaprezentowania swoich umiejętności dziennikarskich. Chcemy też popularyzować Bieszczady i wskazać innym możliwości atrakcyjnego spędzania czasu, dzięki dzieleniu się doświadczeniami z podróży. 

 

Kto może wziąć udział? 
 

Do udziału zapraszamy osoby, które skończyły 7 lat i nie ukończyły 18 roku życia, bez względu na miejsce zamieszkania, które w okresie wakacji 2020 r. przebywały w Bieszczadach. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: 7-12 lat oraz 13-17 lat włącznie. 

 

Terminy i zasady
 

Pracę konkursową oraz Kartę zgłoszenia należy nadesłać do dnia 20 września 2020 r., e-mailem na adres konkursy@korso.pl. Szczegółowe zasady określające sposób przygotowania prac konkursowych i ich wysyłki określa regulamin konkursu.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej www.wBieszczady.pl w zakładce Konkurs  "Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji" (na dole strony.)

 

Nagrody 
Laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca w obu kategoriach wiekowych oraz możliwość publikacji swoich artykułów na portalach Agencji Wydawniczo-Reklamowej KORSO: wBieszczady.pl, korso.pl, korso24.pl, korsokolbuszowskie.pl, korsosanockie.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz drobne upominki.

 

Zapraszamy! 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE