Reklama

Bez ulicy na zimę!

Opublikowano:
Autor:

Bez ulicy na zimę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy ul. Gombrowicza przeżyli szok, kiedy kilka tygodni temu zobaczyli budowlańców w swojej okolicy. Urząd Miejski w Mielcu postanowił wyremontować ulicę przed końcem roku. W międzyczasie w mieście nastała zima, a rozpoczętych prac nie ma jak dokończyć.

Ulica Gombrowicza znajduje się na osiedlu Wolności. W realizowanym remoncie uwzględniono budowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Konieczne było ściągnięcie nawierzchni asfaltowej. - Remont ulicy Gombrowicza, przy której mieszkamy, staje się dla nas coraz bardziej uciążliwy. Samo rozpoczęcie prac budziło w nas spore wątpliwości, ale robotnicy zapewnili nas, że wszystko zostanie zakończone przed świętami Bożego Narodzenia. Niestety, tego terminu nie udało się dotrzymać, a na początku stycznia zima dała się mocno we znaki i prace zamarły. 

Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego podjęto decyzję o remoncie ulicy późną jesienią, gdy warunki pogodowe mogą zmienić się z dnia na dzień. Samochody nie widziały garaży już od trzech miesięcy. Podczas ostatnich mrozów miałem problemy z odpaleniem auta, podobnie zresztą jak kilku innych sąsiadów. Ktoś zza biurka zafundował nam codzienne dodatkowe kilkadziesiąt minut na doprowadzenie samochodów do stanu używalności. Dodatkowo nie zapowiada się, aby aura w najbliższych dniach pozwoliła na wznowienie prac przy remoncie - opowiada nam jeden z mieszkańców.

Więcej w 3 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE