Reklama

Będą wizytować piece

Opublikowano:
Autor:

Będą wizytować piece - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta w Mielcu szykuje się realizacji nowych zadań.

W związku z realizacją Projektu pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez wymianę nieefektywnych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec” w ramach osi priorytetowej III Czysta energia, działania 3.3 Poprawa jakości powietrza, poddziałania 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych – wymiana źródeł ciepła, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 informujemy, że firma PRO-IN-TECH Dorota Lubas z siedzibą przy ul. Strzelniczej 20/2, 35-103 Rzeszów, na podstawie umowy z Gminą Miejską Mielec nr I.272.13.2019 zawartej w dniu 04.09.2019 r., realizuje zadanie polegające na wykonywaniu wizji lokalnych. Ponadto, dla nieruchomości, dla których to będzie konieczne występuje o warunki techniczne i opracowuje dokumentację projektową na przebudowę instalacji gazowej.

W związku z realizacją ww. zlecenia w okresie od dnia 12.09.2019 r. do dnia 18.10.2019 r. wykonywane są wizje lokalne na posesjach wskazanych przez Mieszkańców, w Deklaracjach uczestnictwa w Projekcie.

Osobami odpowiedzialnymi za realizację wizji lokalnych ze strony Wykonawcy jest Pani Katarzyna Tara, Pani Magdalena Batko oraz Pan Wojciech Łanowy

Przedstawiciele firmy, w celu wyznaczenia dogodnego dla Mieszkańca terminu wizji lokalnej, kontaktują się m.in za pomocą smsów – bardzo prosimy o odpowiadanie na otrzymane wiadomości.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE