Reklama

Areszt dla mieleckich złodziei

Opublikowano:
Autor:

Areszt dla mieleckich złodziei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie czterech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu oraz włamania do garaży. Mężczyźni są mieszkańcami gminy Mielec, mają od 19 do 22 lat. Policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia, koła do samochodów, sprzęt RTV oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży.

Policjanci pracowali nad ustaleniem sprawców serii włamań do garaży. Do zdarzeń doszło w przeciągu kilku dni. Właściciele garaży, znajdujących się w różnych częściach Mielca, zgłaszali kolejno włamania i kradzieże elektronarzędzi, sprzętu RTV, części samochodowych, a nawet sprzętu wędkarskiego. W tym samym czasie doszło także do kradzieży samochodu. Funkcjonariusze podejrzewali, że wszystkich tych przestępstw mogli dopuścić się Ci sami sprawcy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować i zatrzymać czterech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Mielec. Policjanci przeszukali domy zatrzymanych oraz inne ustalone miejsca, które służyły do przechowywania skradzionych przedmiotów. Policjanci odzyskali skradziony samochód oraz większość rzeczy, które padły łupem złodziei.

Funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzuty - kradzieży samochodu oraz kilkunastu włamań. Skradzione przedmioty wstępnie zostały oszacowane na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im przestępstw i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policji, poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. W sprawie trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE