Reklama

"Apeluję o cierpliwość!" - Starosta mielecki na temat zapowiadanej pikiety pracowników szpitala

Opublikowano:
Autor:

"Apeluję o cierpliwość!" - Starosta mielecki na temat zapowiadanej pikiety pracowników szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest już pierwsza wypowiedz starosty mieleckiego po deklaracji pracowników szpitala, którzy organizują pikietę protestacyjną w sprawie sytuacji w szpitalu. Stanisław Lonczak apeluje do związkowców, żeby swoje postulaty przekazali na specjalnej sesji Rady Powiatu, która ma być poświęcona sytuacji w szpitalu.

- Rozmawiamy ze Związkami już od pewnego czasu. Oni oczekują pewnych działań od dyrekcji szpitala, a także od Zarządu powiatu. Nie ukrywam, że my gromadzimy wszystkie dokładne dane dotyczące działalności szpitala. Planujemy nadzwyczajną sesją rady powiatu na temat sytuacji szpitala. Tam na sesji padną na pewno pierwsze propozycje rozwiązań. Rozumiem niecierpliwość związkowców, natomiast nie da się tak szybko zgromadzić dane dotyczące szpitala. Sytuacja jest dynamiczna. Apeluję o cierpliwość i wyrozumiałość - sygnalizuje Stanisław Lonczak.

Starosta dodaje, że temat szpitala specjalistycznego ma być najważniejszy w dyskusji samorządowców. 

- Na pewno w najbliższym czasie temat szpitala będzie dla nas bardzo ważny. Chcemy rozpocząć szeroką dyskusję w tym temacie. Na sesji chcemy zaproponować pewne rozwiązania. Przedstawimy także audyt dotychczasowej działalności. Związkowcy rzeczywiście mają pewne propozycje, natomiast my jako organ założycielski szpitala musimy przedstawić kompleksowe propozycje rozwiązań. Nie możemy działać fragmentarycznie - dodaje starosta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE