Reklama

Antyterroryści w Navigatorze w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Antyterroryści w Navigatorze w Mielcu!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z personelem i pracownikami galerii handlowej. Podczas spotkania odtworzony został film przedstawiający atak nożownika w miejscu publicznym a także została przeprowadzona symulacja zatrzymania niebezpiecznego przestępcy.

Z uwagi na stwierdzone zagrożenia w galeriach handlowych i tego typu obiektach na terenie kraju administracja mieleckiej galerii zainicjowała projekt „Bezpieczny Navigator 2018”. W projekt  włączyła się Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, której funkcjonariusze podczas specjalnego zebrania z udziałem personelu sklepów przeprowadzili spotkanie profilaktyczne.

Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo pracowników i innych osób znajdujących się w galerii na wypadek ataku terrorystycznego lub pojawienia się napastnika z niebezpiecznym narzędziem, zagrażającego zdrowiu lub życiu osób postronnych.

Kolejnym punktem spotkania była symulacja zatrzymania tak zwanego „aktywnego strzelca” przeprowadzona przez grupę realizacyjną Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Podczas spotkania pracownicy oraz personel zostali poinstruowani jak zachować się w zademonstrowanej przez policjantów sytuacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE