Reklama

Ania druga w Polsce. Wyśpiewała sobie sukces [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Ania druga w Polsce. Wyśpiewała sobie sukces [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Anna Mądziel z Partyni zajęła drugie miejsce w 10. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”.

W związku z odwołaniem (w tradycyjnej formie) tegorocznej edycji festiwalu „Piosenka w Meloniku”, Rzeszowski Dom Kultury przygotował nową odsłonę tego wydarzenia.

Po raz pierwszy przeprowadzono głosowanie internetowe na facebooku,a wokaliści z całej Polski swoje prezentacje wokalne przedstawili na YouTube'ie.

Przez dwa tygodnie (od 15 do 29 czerwca) trwało głosowanie na profilu organizatora na FB. Ania Mądziel wraz z doliczonymi głosami jurorów (ich jedno oczko oznaczało 100 głosów internautów) uzbierała 2737 pkt. Do pierwszego miejsca jednak nieco zabrakło. Wygrała Aleksandra Krygier (2885)

Do 10. edycji „Piosenki w Meloniku” swój udział zgłosiło 242 wokalistów z całego kraju. Jurorzy: Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek po przesłuchaniu nadesłanych utworów postanowiła zakwalifikować do finału 67 wykonawców.

Anna ma 18 lat i jest tegoroczną maturzystką. Śpiew od najmłodszych lat jest jej pasją. Mając 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki. Od 4 lat uczęszcza na zajęcia wokalne do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu prowadzone przez Jolantę Dudzik.

W 2019 roku Ania zdobyła 2. miejsce podczas Podkarpackiego Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami" w Przemyślu, a w 2016 i 2017 była druga w Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej w Busku-Zdroju. Dwukrotnie druga była także w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O Złoty Mikrofon” w Radomyślu Wielkim w kategorii gimnazjalnej (2016,2017).

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE