Reklama

Adrian Burek w drużynie Tomsona i Barona

Opublikowano:
Autor:

Adrian Burek w drużynie Tomsona i Barona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą sobotę pochodzący z gminy Tuszów Narodowy Adrian Burek swoim występem odwrócił cztery fotele jurorów programu The Voice of Poland. Po krótkiej rozmowie z Tomsonem i Baronem to właśnie ich wybrał na swoich trenerów. Kolejnym etapem po przesłuchaniach w ciemno będą „bitwy”.

To był jeden z dni których nie zapomnę do końca życia. Nie sposób opisać lawiny emocji podczas przesłuchań w ciemno. Stres, euforia to tylko wierzchołek góry lodowej. To początek fantastycznej przygody. Dziękuję najbliższym za wsparcie! Dziękuję trenerom za zaufanie. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Dziękuję wszystkim za mile słowa, wszystkie Wasze reakcje i komentarze. Dziękuję za emocje - bo przecież muzyka to najpiękniejszy sposób na ich przekazanie. Dziękuję ze jesteście ze mną! Zaczynam program Voice Of Poland w drużynie Barona i Tomsona! – napisał na Facebooku Adrian po emisji odcinka.


Kim jest Adrian?


Adrian Burek, 26 lat, wrażliwość muzyczną wykształciła w nim mama, która od najmłodszych lat nieświadomie zaraziła go sympatią do poezji śpiewanej. 


Ważnym elementem jego życia stała się perkusja. Zafascynowany pewnym zespołem postanowił kupić swoje pierwsze bębny. Po godzinach ćwiczeń i tygodniach słuchania muzyki udało mu się dołączyć do pierwszego zespołu. Z Ekspedycją aktywnie koncertował na Podkarpaciu i w Małopolsce, grając polskiego rock’a. Po jakimś czasie został członkiem kolejnych zespołów: Moody Self oraz Lies. W wieku 17 lat kariera muzyczna doprowadziła go do zespołu weselnego Kalifornia.


Po liceum przeprowadził się do Krakowa. Już wtedy wiedział, że muzyka będzie jego pomysłem na dalsze życie. Podjął naukę w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wraz z przyjaciółmi stworzył fusionowy skład, z którym nagrał płytę. Wtedy jednak problemy finansowe zmusiły go do przerwania studiów i rozpoczęcia pracy w gastronomii, która do dzisiaj jest jego głównym źródłem dochodu. Dzięki tej pracy poznał miłość swojego życia.


W międzyczasie dołączył jako perkusista do znanego wówczas zespołu coverowego Najemnicy. Nawiązywał też współpracę z wieloma muzykami, tworząc większe lub mniejsze projekty. Wraz z upływem czasu stworzył ze znajomymi grupę WEEK’N’ROLL, gdzie pierwotnie miał grać na perkusji. Jak się okazało, przez przypadek był to początek jego przygody ze śpiewaniem, a równocześnie przełom w jego życiu. Stopniowo utwierdzał się w przekonaniu, że za mikrofonem idzie mu całkiem nieźle, w czym upewniali go jego bliscy. Dzięki swojej dziewczynie udał się na lekcje emisji wokalnej. 


Adrian cały czas rozwija swoją muzyczną świadomość. Zainwestował w domowe studio i zaczął bawić się w produkcję muzyczna w zaciszu mieszkania. Ruszył z kanałem na YouTube, który sukcesywnie buduje. Chce aby muzyka była jego sposobem na życie. Aby zdobyć niezbędne do dalszego rozwoju środki finansowe wraz z dziewczyną wyjechał do Islandii.
Do programu zgłosił się pod wpływem impulsu i nie żałuje tej decyzji, gdyż ma apetyt na dużo więcej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE