Reklama

Absolwent ZST w Mielcu z prestiżowym wyróżnieniem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Mielcu

Absolwent ZST w Mielcu z prestiżowym wyróżnieniem - Zdjęcie główne

Absolwent mieleckiego Zespołu Szkół Technicznych uzyskał wyróżnienie w specjalności „Technik Mechanik". | foto Starostwo Powiatowe w Mielcu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ważne wyróżnienie zdobył Marek Bogdan, absolwent Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu.

Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP kierowany jest do uczniów i absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe w zawodach branży mechanicznej i branżach pokrewnych. W tegorocznej, 16. edycji, laureatem konkursu został absolwent Technikum Nr 3 w Mielcu  - Marek Bogdan.

Absolwent mieleckiego Zespołu Szkół Technicznych uzyskał wyróżnienie w specjalności „Technik Mechanik”. Laureat konkursu odebrał okolicznościowy dyplom w środę, 8 lutego, podczas spotkania zorganizowanego w Starostwie Powiatowym w Mielcu. Przekazał go dr hab. inż. Włodzimierz Adamski, Członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Ponadto, Markowi Bogdanowi pogratulowali także przedstawiciele władz samorządowych powiatu, Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak i Przewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego Marek Paprocki.

Zgodnie podkreślili, że zdobyte wyróżnienie stanowi nie tylko ważny punkt na ścieżce edukacyjno-zawodowej laureata, ale i doskonałą formę promocji szkolnictwa zawodowego. Za całokształt działań w tym zakresie podziękowania i gratulacje odebrali też obecni na spotkaniu: Arkadiusz Gałkowski – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu oraz Marcin Jaśkiewicz – wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy