Reklama

A może by tak wydać własną książkę? GOK w Grochowem ogłasza konkurs

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

A może by tak wydać własną książkę? GOK w Grochowem ogłasza konkurs - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu mieleckiego do "wyciągnięcia z szuflad" własnej twórczości i uczestnictwo w konkursie „Wydajemy własną książkę”. To już XXII edycja tego wydarzenia.

Rusza XXII edycja konkursu "Wydajemy własną książkę". Ma otwartą formułę, uczestniczący w nim mogą prezentować dowolne gatunki literackie, nie tylko poezję, ale i prozę, pamiętniki, zapiski, opowiadania, powieści, utwory sceniczne czy słuchowiska. 

Szczegóły w regulaminie konkursu >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

Składanie prac do 15 kwietnia.

Najwyżej oceniane będą prace samodzielne. Pomysłowe i niekonwencjonalne edytorsko, bogate wyobraźnią i wymową literacką.

Książki biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.

Zasady oceny:

Oceny dokona komisja powołana przez organizatora, która przyzna nagrody i wyróżnienia w III kategoriach wiekowych:

  • I kategoria: uczniowie klas I-IV Szkół Podstawowych
  • II kategoria: uczniowie klas V-VIII Szkół Podstawowych
  • III kategoria: uczniowie Szkół Ponadpodstawowych
Każda nadesłana książka jest oceniana w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej i edytorskiej może być nagrodzona bądź wyróżniona w jednej, dwóch lub trzech z nich. Praca nagrodzona w trzech kategoriach otrzymuje tytuł Złotej Książki

Zostaje wydana, posiada ISBN trafia do bibliotek na terenie powiatu mieleckiego oraz zostaje przesłana do największych Bibliotek Uniwersyteckich na terenie Polski.

Konkurs "Wydajemy własną książkę"

 

Kilka słów o niezwykłej bibliotece…

 

W budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem na specjalnych półkach znajduje się księgozbiór stworzony przez młodych autorów.

Wśród nich można znaleźć bajki, wiersze, opowiadania fantastyczne, zapiski, wspomnienia, „historie z życia wzięte”, mini albumy, pozycje encyklopedyczne.

Zapraszamy do czytelni. Wszystkie nadesłane książki na konkurs przechodzą na własność organizatora pomnażając zbiory „Biblioteki Białych Kruków”. Finał konkursu zaplanowano na: 10 czerwca 2022 r.

Konkurs od początku istnienia wspierany jest finansowo przez powiat mielecki i od wielu lat odbywa się pod honorowym patronatem  Starosty powiatu Mieleckiego.

 

Warsztaty kulinarne

 

Z kolei na 29 marca na godz.16.30 w GOK-u w Grochowem zostały zaplanowane warsztaty kulinarne mazurków wielkanocnych. Warsztaty poprowadzi Teresa Pogoda. Szczegóły na poniższym plakacie.

Plakat warsztatów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy