Reklama

45 lat minęło... Czas na zasłużoną emeryturę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 45 latach pracy na stanowisku Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Padwi Narodowej na zasłużoną emeryturę odeszła Teresa Borowiec.

W uroczystych spotkaniach pożegnalnych, zorganizowanych w odstępach czasowych, uczestniczyli: wójt gminy, Robert Pluta, sekretarz Małgorzata Brożyna, skarbnik Joanna Mycek, pracownicy  biblioteki, a także dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych wraz z  pracownikami.

 

 


Wójt podziękował pani Teresie Borowiec za 45 lat pracy, trud, zaangażowanie i sumienne podejście do wykonywanych obowiązków. Podkreślił zasługi i docenił trud wniesiony w rozwój biblioteki oraz pięciu filii. Ciepłych słów, pochwał i życzeń związanych z przejściem na emeryturę nie szczędzili także goście, składając podziękowania za współpracę.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w popularyzację czytelnictwa oraz upowszechniania kultury słowa - podkreśla Urząd Gminy. - Składamy wyrazy uznania za dobrą pracę oraz za serdeczność, z jaką podchodziła Pani do czytelników. Jednocześnie życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń na „zasłużonych wakacjach”.

Także Rada Gminy podziękowała pani Teresie Borowiec za wieloletnią i owocną współpracę. Na sesji Rady Gminy w dniu 30 marca 2021 z rąk wójta, Przewodniczącego Rady Gminy pana Bika i Przewodniczącego Konwentu Sołtysów Gminy Padew Narodowa, Edwarda Kołka, Teresa  Borowiec otrzymała kwiaty, okolicznościowy grawer i podziękowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy