Reklama

16-latek zaatakował i ranił mieleckich policjantów siekierą! [Uwaga]

Opublikowano:
Autor:

16-latek zaatakował i ranił mieleckich policjantów siekierą! [Uwaga] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą sobotę dwóch 16 - latków chciało włamać się do jednej z altanek znajdujących się na terenie mieleckich ogródków działkowych ,,Metalowiec ''. Pełniący służbę w tym rejonie policjanci, postanowili ich zatrzymać. Jeden z nastolatków nie zamierzali do tego dopuścić, zaatakował funkcjonariuszy skradzioną siekierą. Policjanci otrzymali kilka ciosów.

W ostatnim czasie na terenie ogródków działkowych ''Metalowiec'' znajdujących się przy ulicy Przemysłowej w Mielcu, doszło do kilkunastu włamań i kradzieży znajdujących się w nich przedmiotów. Policjanci postanowili odnaleźć sprawców rozbojów.

 

 

W ubiegłą sobotę koło godziny 22, patrolując teren działek zauważyli jak ktoś próbuje włamać się do jednej z altanek działkowych. Zatrzymali go natychmiast. Drugi ze sprawców na widok policjantów uciekł trzymając w ręku skradzioną siekierę. Policjanci podążali za mężczyzną chcąc go zatrzymać, ten jednak odgrażał się, że ich zabije gdy tylko funkcjonariusze próbowali zbliżyć się do niego. Młody człowiek wymachiwał w ich kierunku siekierą usiłując zadawać ciosy.

Mimo gróźb chłopaka policjanci podeszli bliżej, podczas jego zatrzymania dwóch z nich zostało zranionych siekierą. Zatrzymani okazali się mieć 16 lat, zostali więc przewiezieni do Policyjnej Izby Dziecka w Rzeszowie. Chłopcy znani są mieleckiej policji, gdyż zatrzymywani byli już wcześniej za podobne przestępstwa.

W sprawie trwają dalsze czynności, a zebrany materiał dowodowy pozwolił określić czy nieletni dopuścili się około 16 ostatnich włamań do altanek działkowych oraz usiłowań włamań. Jeden z 16-latków odpowie również za czynną napaści na funkcjonariuszy. Policjanci przeszukali domy zajmowane przez nieletnich i odzyskali część skradzionych przez nich przedmiotów. Obaj 16-latkowie przebywają obecnie w placówce dla nieletnich, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

 
 
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE