Reklama

16 grudnia lepiej nie wychodzić z domu

Opublikowano:
Autor:

16 grudnia lepiej nie wychodzić z domu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Marszałkowski prowadzi indeks jakości powietrza. Jego wyniki dostępne są na stronie internetowej samorządu. Według zapowiedzi na dzień 16 grudnia jakość powietrza w naszym mieście jest niebezpiecznie zła. Co to oznacza dla mieszkańców Mielca?

W centrum Mielca prognozowana jest średnia, zła i bardzo zła jakość powietrza.

Średnia jakość zanieczyszczenia powietrza stanowi zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko ( osoby i starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy podatne na zanieczyszczenia powietrza), które mogą odczuwać skutki zdrowotne, pozostałe osoby powinny ograniczyć spędzanie czasu na zewnątrz, zwłaszcza, gdy doświadczą takich symptomów jak kaszel lub podrażnione gardło.

Zła jakość powietrza oznacza, że osoby narażone na ryzyko powinny unikać wyjść na zewnątrz, pozostali powinni je ograniczyć, nie zalecane są aktywności na zewnątrz.

Bardzo zła jakość powietrza - niebezpiecznie zła - oznacza, że osoby narażone na ryzyko powinny bezwzględnie unikać wyjść na zewnątrz, pozostali powinni ograniczyć wyjścia do minimum, wszelkie aktywności na zewnątrz są odradzane.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE