Reklama

Utrudnienia na Przemysłowej w Mielcu. Straż Miejska: Nic nie możemy zrobić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sygnały czytelników Do naszej redakcji dotarł sygnał od czytelnika, iż w Mielcu ulica Przemysłowa jest stale zablokowana z dwóch stron przez parkujące na niej samochody. Taki stan rzeczy utrudnia, zdaniem mieszkańca Mielca, przejazd innym kierowcom, którzy chcą dojechać ulicą Przemysłową do pobliskiego osiedla, bądź wyjechać na główną drogę.

Otrzymaliśmy sygnał do redakcji od naszego czytelnika, że ulica Przemysłowa jest zablokowana z dwóch stron przez parkujące samochody. W związku, z czym kierowcy, którzy chcą przejechać tamtą  drogą, mają utrudniony przejazd, tym bardziej że przy wyjeździe z niej w kierunku Alei Niepodległości jest tam postawiony znak "nakaz skrętu w lewo za znakiem".

- Jest to droga bardzo wąska, a samochody parkują i po lewej stronie, i po prawej. Bardzo ciężko jest tam przejechać od godzin 11- 15. Większość zaparkowanych samochodów to klienci, którzy przyjeżdżają do przedsiębiorstw usytuowanych w pobliskich budynkach, a przecież jest specjalny parking za tymi obiektami. - informuje mieszkaniec Mielca.

Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście istnieją tam utrudnienia. Zapytaliśmy również Straż Miejską, czy otrzymała jakiekolwiek zgłoszenia, dotyczące utrudnień komunikacyjnych w tamtejszej okolicy.

- Jest to ulica (red. ulica Przemysłowa), która nie ma znaku zatrzymywania się, dlatego nikt nikomu nie zabroni tam stanąć. Pojawia się tam parę samochodów, bo jest tam lokal, do którego ludzie przyjeżdżają, żeby coś zjeść lub odebrać posiłek. Może pojawiają się czasami tam utrudnienia, ale w tym wypadku my nic nie możemy zrobić. Jeżeli będzie się to powtarzało, to na najbliższej komisji do spraw oznakowania miasta, będziemy wnioskować o zakaz zatrzymywania, choćby na odcinku drogi, nie na całości. Nie chcemy utrudniać mieszkańcom życia"  - mówi dyżurny Straży Miejskiej w Mielcu.

  Jednocześnie nasz rozmówca informuje, że do chwili obecnej Straż Miejska nie otrzymała żadnych zgłoszeń, i nie prowadziła żadnych postępowań mandatowych w stosunku do parkujących kierowców na tej drodze.

- Nie było stamtąd zgłoszeń i nie było mandatów. To jest pierwsze zgłoszenie - zaznacza Straż Miejska.

Liczymy na to, że Straż Miejska nie zignoruje tej sytuacji i w razie konieczności podejmie odpowiednie działania. Do sprawy wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy