Reklama

Ruszyła rejestracja na szczepienia kolejnej grupy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Ruszyła rejestracja na szczepienia kolejnej grupy - Zdjęcie główne

Ruszyły kolejne zapisy na szczepienia pracowników placówek wsparcia dziennego. | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 Już dzisiaj 22 lutego ruszają zgłoszenia pracowników placówek wsparcia dziennego w ramach pierwszego etapu Narodowego Programu Szczepień.

W poniedziałek (22.02.2021) Rządowe Centrum Bezpieczeństwa udostępniło specjalny formularz rejestracyjny. 

 

– Pracownicy placówek wsparcia dziennego już teraz mogą zgłosić do kierownika/dyrektora placówki, w której pracują, chęć poddania się szczepieniu. Z kolei wójt gminy, burmistrz albo prezydent miasta lub też starosta powiatu, będzie zobowiązany pozyskać dane pracowników od kierownika/dyrektora placówki, a następnie zgłosić pracowników na szczepienie za pośrednictwem dedykowanego formularza. Ma na to czas do 24 lutego – informuje minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. 

 

 

Placówki wsparcia dziennego są organizacjami wspierania rodziny, w zakresie pomocy w opiece i wychowaniu dzieci z rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawczych. W pracy z dzieckiem współpracują z rodzicami, opiekunami, placówkami oświatowymi i podmiotami leczniczymi. Uczestnictwo dzieci w zajęciach jest nieodpłatne i dobrowolne, chyba że dziecko zostanie skierowane do placówki przez sąd. Pod opieką jednego wychowawcy, w jednym czasie może przebywać maksymalnie 15 dzieci.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy