Reklama

Znamy datę kolejnej sportowej imprezy w Mielcu. To 4. Indywidualna jazda na czas na mieleckim lotnisku

Opublikowano: 2 kwietnia 2021 18:44
Autor: red. | Zdjęcie: jz

foto jz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Mamy przyjemność ogłosić czwarte w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście. To 4. Indywidualna jazda na czas na mieleckim lotnisku, która odbędzie się 26 września 2021 roku.

Start i meta będą zlokalizowane tym razem na terenie mieleckiego lotniska. Dla wszystkich uczestników zawodów zostanie przygotowany parking na terenie lotniska.  Trasa zawodów będzie poprowadzona pasem startowym o długości 5,3 km. Łącznie do przejechania będą 3 pętle, co da 16 km szybkiej jazdy z profesjonalnym elektronicznym pomiarem czasu.

Nowy limit 250  kolarzy podzielonych na rowery czasowe i szosowe. Organizatorzy przygotowali również osobne kategorie OPEN, wiekowe i firmowe dla rowerów czasowych i szosowych. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu.

Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki.

- Nagrodzimy 48 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny - przekazuje Damian Gąsiewski. 

Dwie kategorie OPEN (rowery czasowe i szosowe)
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce M
ężczyźni

Kategorie wiekowe (rowery czasowe i szosowe)

1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni
16-22 lata - m
łodzież
23-35 lat - seniorzy
36+ - weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się.

Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lotnisko Mielec zapraszają 26 września 2021 na Husqvarna-Gardner-Tarapata 4. Indywidualna jazda na czas na mieleckim lotnisku. To kontynuacja kryterium rowerowego z ubiegłych lat. Patronat honorowy i tytularny nad zawodami objęły Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.