Wysoka porażka KF Stal Mielec. Drużyna z Gliwic była zdecydowanie lepsza

Wysoka porażka KF Stal Mielec. Drużyna z Gliwic była zdecydowanie lepsza  - Zdjęcie główne

Sport KF Stal Mielec wciąż walczy o utrzymanie w pierwszej lidze futsalu, szukających ligowych punktów. Nie znalazła ich w Gliwicach, gdzie poniosła dotkliwą i wysoką porażkę.

Mecz dla mielczan rozpoczął się fatalnie. Już po siedmiu minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 3:0 dla gospodarzy i stawało się jasne, że wywiezienie punktów z Górnego Śląska będzie bardzo trudno. W istocie okazało się niemożliwe, bo rozochoceni gliwiczanie w pierwszej połowie dołożyli jeszcze jedno trafienie i na przerwę schodzili, prowadząc 4:0.

W drugiej połowie nasi przeciwnicy byli jeszcze skuteczniejsi, bo w 20 minut zdobyli aż 7 bramek. KF Stal Mielec zdołała odpowiedzieć dwukrotnie - dwie bramki zdobył Michał Ślaski.

W następnej kolejce - w sobotę, 13 marca - KF Stal Mielec podejmie u siebie drużynę Unii Tarnów.

KS Sośnica Gliwice - KF Stal Mielec 11:2 (4:0)

Bramki: Hewlik 4, Górka 5, 35, 39, Kujawa 7, 28, Pankowski 18, 30, Brysz 30, 36, Stasik 38 - Ślaski 33, 38.