Wysoka porażka Handball Stali Mielec

Autor: | Zdjęcie: Materiały prasowe

Wysoka porażka Handball Stali Mielec - Zdjęcie główne

foto Materiały prasowe

Sport W sobotę o godzinie 15:00 Stal Mielec zmierzyła się na wyjeździe z drużyną z Głogowa. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Chrobrego. MVP meczu został Anton Otrezov.

Na początku pierwszej połowy gra obu drużyn była bardzo wyrównana. Pierwsza bramka w meczu wpadła z rzutu karnego, który wykonywał Oleksii Ganchev w 4′ minucie. Zaraz potem dwa razy celnie rzucił Jakub Orpik i gra zaczęła nabierać tempa. Obydwa zespoły zdobywały bramkę za bramką i dopiero w ostatnich minutach Chrobremu udało się odrobinę odskoczyć. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 17:15.

Druga połowa meczu to była już dominacja głogowian. Z każdą kolejną minutą sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Stal starała się gonić, ale miała spore problemy w ataku pozycyjnym i potrafiła się przebić przez obronę głogowian. Sprawy nie ułatwiał Rafał Stachera, który świetnie spisywał się w bramce Chrobrego. Ostatecznie gospodarze wygrali aż 9. bramkami i dopisali kolejne 3 punkty na swoje konto.

Chrobry Głogów – Handball Stal Mielec 36:27 (17:15)

Chrobry: Stachera, Dereviankin, Klupś-Krzywicki 1, Grabowski 4, Kosznik 4, Orpik 2, Jamioł 2, Matuszak, Otrezov 8, Styrcz 5, Paterek 7, Skiba 3

Handball Stal Mielec: Dekarz, Procho – Sobut 6, Nowak, Nikolic 1, Pribanić 4, Misiejuk 1, Graczyk 2, Valyntsau, Smolikau 4, Puljizovic 1, Wojdak 5, Gliński 1, Ganchev 1, Krupa 1,