Wychowanek Stali Mielec stał na bramce, a i tak strzelił gola [FILM]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Wychowanek Stali Mielec stał na bramce, a i tak strzelił gola [FILM] - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport W spotkaniu włoskiej Serie C, w meczu Messiny z Montesori niecodzienną bramkę zdobył wychowanek Stali Mielec, Michał Lewandowski. Polski bramkarz wykonywał rzut wolny z własnej połowy boiska. Piłka wpadła do siatki!

Lewandowski wykonywał rzut wolny z własnej połowy boiska. Kopnął piłkę tak mocno, że ta poleciała w karne rywali, odbiła się od murawy i przelobowała wybiegającego bramkarza Montesori, po czym wpadła do siatki. Spotkanie zakończyło się wygraną klubu Lewandowskiego 3:2.

26-letni Michał Lewandowski jest wychowankiem Stali Mielec. W 2014 r. przeniósł się do FC Crotone, następnie do Avezzano Calcio. W Messinie występuje od sierpnia 2021 r., przeszedł tam z Teramo. W tym sezonie rozegrał trzy spotkania. Po tym ostatnim trafił na usta piłkarskiego świata.