Wojewódzki Turniej piłki ręcznej Enea Cup 2021

Autor: | Zdjęcie: Handball Stal Mielec

Wojewódzki Turniej piłki ręcznej Enea Cup 2021 - Zdjęcie główne

foto Handball Stal Mielec

Przeczytaj również:

Sport W dniu 21 października w Szkole Podstawowej w Staszowie odbył się finał wojewódzki turnieju piłki ręcznej Enea Cup 2021 dla klas 4-8. Turniej był podzielony na dwie kategorie wiekowe: klasy 4- 6 klasa oraz 7-8.

Na boisku rywalizowały ze sobą zespoły ze Szkół Podstawowych z Czajkowa, Jurkowic, Sichowa, Staszowa oraz Bogorii.

W grupie 7-8 klasa pierwsze miejsce zajęła drużyna z SP Czajków. Drugie miejsce zajęła drużyna z Jurkowic. Trzecie miejsce należało do SP Wilczyce. Na czwartym miejscu uplasowała się Bogoria

W grupie 4-6 klasa zwyciężyła drużyna ze Staszowa. Drugie miejsce zajął Czajków. Trzecie miejsce należało do Sichowa. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Jurkowic.

To już piąta edycja turnieju organizowana przez SPR Stal Mielec. Dzięki Enea Elektrownia Połaniec i Województwu Podkarpackiemu możemy szerzyć zainteresowanie piłką ręczną wśród młodzieży.

Dzieci miały też fantastyczną okazję  spotkać się ze szczypiornistami Handball Stal Mielec, posłuchać Ich cennych rad oraz zebrać autografy. Piękne koszulki, w których grali młodzi zawodnicy ufundowała firma Magda Nadruki Mielec.

Wielki finał turnieju odbędzie się 4 listopada w Szkole Podstawowej Nr 7 w Mielcu. Wystąpią zwycięzcy wszystkich etapów Enea Cup 2021.