Wicemistrzowie Tymbarku

Wicemistrzowie Tymbarku - Zdjęcie główne

SportZawodnicy rocznika 2007 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec zajęli drugie miejsce w finale wojewódzkim rozgrywek "Z podwórka na stadion – O puchar Tymbarku".

Podopieczni trenerów Dariusza Szadego i Piotra Cebery w finałowych rozgrywkach zagrali jako najlepsza drużyna powiatu mieleckiego. W turnieju o mistrzostwo Podkarpacia nie przegrali żadnego spotkania, a w finale ulegli w rzutach karnych Akademii Młodych Orłów PZPN z Rzeszowa. Zawodnik Nadziei Oliwier Krakowski, co już stało się tradycją, zdobył nagrodę króla strzelców.

Wyniki meczów grupowych:
APPN Mielec - SP Futory 4:0 (bramki - Posłuszny, Dąbrowski, Krakowski, Zabrzyski)
APPN Mielec - UKS Jasło 5:2 (Krakowski x2,Wołowiec, Posłuszny Gancarz)
APPN Mielec - AP Nisko 14:0 (Krakowski x3, Wołowiec x2, Posłuszny x3, Rogóż x5, Gancarz)

Ćwierćfinał: APPN Mielec - SP Dukla 13:0 (Krakowski x5, Posłuszny x5, Rogóż x2, Gancarz)
Półfinał: APPN Mielec - AP Stalowa Wola 2:0 (Wołowiec, Krakowski)
Finał: APPN Mielec - AMO Rzeszów 2:2 (Krakowski, Wołowiec). Rzuty karne - 0:2

Skład: Dąbrowski, Szlęk, Zabrzyski, Miłoś, Szady, Rogóż, Wołowiec, Posłuszny, Krakowski, Gancarz.