W Białymstoku niczym w Gliwicach. Wysoka porażka Stali Mielec

Autor: | Zdjęcie: Kamila Bik

W Białymstoku niczym w Gliwicach. Wysoka porażka Stali Mielec - Zdjęcie główne

foto Kamila Bik

Sport Kompletnie nieudany mecz Stali Mielec. Praktycznie od początku Jagiellonia Białystok kontrolowała to spotkanie. Można powiedzieć, że w Białymstoku niczym w Gliwicach. Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 4:0.

Już w pierwszym kwadransie było widać, że to Jagiellonia będzie faworytem tego spotkania. Gospodarze mieli liczne sytuacje. Świetne interwencje zaliczył bramkarz Bartosz Mrozek.

Wynik zmienił się w 32 minucie. Jesus Imaz wymienił podania z Gualem oraz Fiodorem Cernychem. Ostatecznie oddał dwa uderzenia. Pierwsze w słupek, ale dobitka była już prosto do bramki Stali Mielec. Tym samym otworzył wynik tego spotkania. Na kolejną bramkę gospodarze nie czekali długo, 5 minut później sędzia podyktował rzut wolny dla Jagiellonii.   Uderzenie Nenego zostało zatrzymane przez Bartosza Mrozka, ale dobitka Marca Guala okazała się nie do poskromienia. Chwilę później Marco Guala ponownie umieścił piłkę w siatce.

W drugiej połowie Stal Mielec nie wyglądała lepiej. Niedokładne podania skończyły się wysoko przegranym spotkaniem w Białymstoku.

Kolejny mecz Stal Mielec już w sobotę, 17 września o godz. 12:30.

Jagiellonia Białystok – FKS Stal Mielec  4 : 0