Intensywny tydzień w Niepołomicach
Mieleccy gracze dołączyli do treningów z pierwszym zespołem Puszczy Niepołomice w tym tygodniu. Sztab szkoleniowy pierwszoligowca ocenia ich predyspozycje motoryczne, techniczne oraz taktyczne w warunkach mikrocyklu przygotowawczego do nowego sezonu. Dla wyróżniających się zawodników z Mielca to bezpośrednie zderzenie z seniorską piłką na wysokim poziomie ligowym.
Efekt świetnego sezonu i ciężkiej pracy
Zaproszenie aż trzech zawodników jednocześnie to bezpośrednia nagroda za ich ciężką pracę oraz znakomite występy w barwach SMS-u Mielec. Przypomnijmy, że młodzieżowa drużyna z Mielca ma za sobą niezwykle intensywny czas, w którym walczyła m.in. w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Przedstawiciele mieleckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego nie kryją dumy z sukcesu swoich podopiecznych, podkreślając to w oficjalnym komunikacie:
- Gratulujemy zawodnikom. To przykład, że ciężka i mądra praca, jaką nasza akademia zapewnia, owocuje w przyszłości
Komentarze (0)