Reklama

Trwa plebiscyt Sportowiec Roku. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 5 listopada

Opublikowano:
Autor:

Trwa plebiscyt Sportowiec Roku. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 5 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Tylko do najbliższego czwartku (5 listopada) zbierać będziemy zgłoszenia do tegorocznej edycji plebiscytu Sportowiec Roku. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy redakcji: sekretariat@korso.pl.

Pandemia stara się skutecznie blokować wszelkie rozgrywki sportowe, ale na szczęście nasi sportowcy przez cały rok starali się jej opierać. Dlatego mimo naprawdę niesprzyjających warunków, zawodnikom i zawodniczkom z naszego miasta i powiatu udawało się sięgać po najwyższe laury i piękne zwycięstwa. 

Awans piłkarzy PGE FKS Stali Mielec po 24 latach do ekstraklasy, kolejne mistrzostwa Polski i fantastyczny czas chodziarki Katarzyny Zdziebło, rekordowy rzut i medale młociarza Dawida Piłata, a może sukcesy mieleckich szermierzy z braćmi Urbanami na czele. Jak widać, mimo kilkumiesięcznego lockdownu, w mieleckich sporcie działo się naprawdę dużo.

Dlatego jak co roku czekamy na Państwa zgłoszenia, które będą dla nas nieocenioną pomocą przy wyborze naszych najlepszych i najpopularniejszych sportowców mijającego właśnie roku. Sukcesów było naprawdę dużo, więc wybór będzie z pewnością niełatwy, ale liczymy, że z pomocą naszych czytelników uda nam się wybrać tych najlepszych i nagrodzić ich tytułami i pamiątkowymi statuetkami. 

To już kolejna edycja plebiscytu naszych Czytelników, którzy wybierają swoich sportowych bohaterów roku. Oprócz dziesiątki najpopularniejszych sportowców wybieramy trenera roku oraz talent roku. Przyznamy także nagrodę dla najlepszego trenera - wychowawcy młodzieży. Głosowanie zakończy się przed świętami Bożego Narodzenia. Zasady głosowania są takie same jak w poprzednich plebiscytach.

Przy wyborze laureatów będziemy brać pod uwagę głosy naszych Czytelników zarówno na kuponach z gazety, jak i w głosowaniu za pomocą SMS-ów oraz wskazania kapituły plebiscytu, w skład której tradycyjnie wejdą m.in. dziennikarze, działacze sportowi, trenerzy i sympatycy sportu. Laureatów poznamy po podliczeniu wszystkich głosów i poznaniu werdyktów naszej kapituły. 

Kandydatów w poszczególnych kategoriach (sportowcy, trenerzy i talenty) można zgłaszać do 5 listopada do godziny 22 mailowo na adres sekretariat@korso.pl.

W wydaniu naszej gazety, które ukaże się 10 listopada, podamy listę kandydatów, na których można oddawać głosy oraz zamieścimy pierwszy kupon plebiscytowy. Przypominamy, że na swoich kandydatów będzie można również oddawać głosy za pomocą SMS-ów. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE