Autor: | Zdjęcie: Kacper Piękoś

Tauron Liga: Szybka porażka we własnej hali. ITA TOOLS Stal Mielec ulega BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
50
zdjęć

ITA TOOLS Stal Mielec ulega BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała | foto Kacper Piękoś

SportW 5. kolejce zmagań w TAURON Lidze ITA TOOLS Stal Mielec podejmowała na własnej hali niepokonany dotychczas w tym sezonie zespół BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała.

Pierwszy set został szybko rozstrzygnięty na korzyść przyjezdnych. Siatkarki z Bielska-Białej ani razu w tej partii nie pozwoliły mielczankom wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrały 15:25, kontrolując cały set.

Druga partia zakończyła się tym samym rezultatem, czyli 15:25. Tym razem gospodynie zdołały jednak prowadzić w początkowej fazie seta, jednak na niewiele się im to zdało, ponieważ później zaliczyły niechlubne serie pięciu, czterech i ponownie pięciu straconych punktów z rzędu.

Trzecia i jak się okazało ostatnia partia tego spotkania również upłynęła pod dyktando przyjezdnych, które kontrolowały partię i ostatecznie wygrały ją 19:25.

Dla siatkarek z Bielska-Białej to piąta wygrana w sezonie. Co więcej, bielszczanki w tej kampanii nie oddały swoim rywalkom jeszcze żadnego seta. Siatkarki ITA TOOLS Stal Mielec swój kolejny mecz rozegrają 8 listopada. Ich rywalkami będzie Grupa Azoty Akademia Tarnów.

ITA TOOLS Stal Mielec - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 15:25 19:25)