Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Tauron Liga: ITA Tools wraca na tarczy z Radomia. Trzy nierówne sety i zacięta walka w czwartej partii - Zdjęcie główne

ITA Tools wraca na tarczy z Radomia | foto Archiwum

Przeczytaj również:

SportW 3. kolejce Tauron Ligi ITA Tools Stal Mielec zmierzyła się na wyjeździe z MOYA Radomką Radom.

Pierwszy set został szybko rozstrzygnięty. Siatkarki z Mielca od stanu 4:5 nie dały sobie wyrwać prowadzenia i wygrały pewnie 15:25. W drugim secie role się odwróciły. Radomka genialnie weszła w tę partię, prowadząc w pewnym momencie nawet 5:0. Mielczanki próbowały nadgonić wynik, ale ich starania szybko zostały sprowadzone na ziemię. Ostatecznie przegrały ten set aż 25:11.

W trzeciej partii Radomka znów rozpoczęła z "wysokiego C" prowadząc 4:0. Wyrównana walka toczyła się do stanu 6:5. Potem gospodynie odskoczyły mielczankom, które ostatecznie musiały uznać ich wyższość, przegrywając 25:13. W czwartej i jak się okazało ostatniej partii tego dnia obie ekipy stoczyły równą walkę przez cały set. Tym razem żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć swoim rywalkom na więcej niż 3 punkty. Po zaciętym boju, czwarta partia ostatecznie padła łupem Radomki, która wygrała ją 26:24.

W następnej kolejce zmagań w Tauron Lidze ITA Tools Stal Mielec zmierzy się przed własną publicznością z zespołem UNI Opole - 20 października o godzinie 19.

Radomka Radom - ITA Tools Stal Mielec 3:1 (15:25, 25:11, 25:13, 26:24)