Autor: | Zdjęcie: Kacper Piękoś

Tauron Liga: Bez punktów na inaugurację sezonu. ITA TOOLS Stal Mielec przegrywa z Chemikiem Police [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
70
zdjęć

Stal Mielec przegrywa z Chemikiem Police | foto Kacper Piękoś

SportW starciu 1.kolejki nowego sezonu Tauron Ligi ITA TOOLS Stal Mielec grała z Chemikiem Police.

W pierwszym secie gospodynie przez długi czas prowadziły wyrównaną walkę z drużyną Chemika. Jak się jednak okazało, końcówka seta zdecydowanie należała do przyjezdnych, które wygrały go 25:20.

Druga partia spotkania wyszła mielczankom znacznie gorzej. Od samego początku seta musiały odrabiać stratę czterech punktów. Ostatecznie zdołały dojść swoje rywalki na dwa oczka, po czym ponownie pozwoliły swoim rywalkom na znaczne odskoczenie. Druga partia była do zapomnienia i zakończyła się wysokim zwycięstwem Chemika 25:15.

W trzeciej i jak się okazało ostatniej partii wyrównana gra toczyła się do stanu 11:13. Od tego momentu Chemik zdołał odskoczyć gospodyniom i ostatecznie wygrać 16:25 pieczętując tym samym swoją dominację.

W nastepnym tygodniu siatkarki z Mielca zagrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie Radomka Radom.

ITA TOOLS Stal Mielec - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (20:25, 15:25, 16:25)