Stal Mielec - Wisła Płock. Zobacz fotografie wprost z Solskiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Przeczytaj również:

Sport Po pierwszej połowie meczu 17. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Stal Mielec prowadzi 2:0 z Wisłą Płock. Zobacz zdjęcia.

Po pierwszej połowie piątkowego spotkania fani Stali Mielec mają powody do radości. Prowadzenie 2:0, a co najważniejsze ofensywne poczynania "Nafciarzy" zostały ograniczone do minimum. Praktycznie jedyna okazja Wisły to ta w 14 minucie, kiedy Łukasz Sekulski wpadł w pole karne, ale zbyt długo czekał z oddaniem strzału i został uprzedzony przez Mateusza Żyro. Pierwsza bramka dla mielczan to efekt faulu w "szesnastce" na Marcinie Flisie. Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się Grzegorz Tomasiewicz. Już w doliczonym czasie gry świetne podanie Maksymiliana Sitka wykorzystał Mateusz Mak i Stal schodziła do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.