Reklama

Stal Mielec - Górnik Zabrze. Już w niedzielę!

Opublikowano:
Autor:

Stal Mielec - Górnik Zabrze. Już w niedzielę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec rozegrają mecz z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to wywołuje spore zainteresowanie kibiców. Mielecki klub dzięki współpracy z firmą Move Media promuje to spotkanie także w regionie.

Żadna podkarpacka drużyna przez długie lata nie rozgrywała meczu ligowego z tak utytułowanym rywalem jak zespół z Zabrza. Spotkanie Stali Mielec z Górnikiem na Stadionie Miejskim w Mielcu planują zobaczyć wycieczki między innymi z powiatu przeworskiego, krośnieńskiego czy staszowskiego.

Stal, doceniając zainteresowanie kibiców z regionu, postanowiła o zapowiadającym się ciekawie widowisku przypomnieć w miejscach położonych bliżej ich miejsca zainteresowania, a także zwiększyć swoje promocyjne zaangażowanie w Mielcu. Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Move Media, która przyjęła rolę wyłącznego partnera wspierającego promocję meczu z Górnikiem Zabrze w regionie.

Move Media umożliwia firmom komunikację z klientami za pomocą dwóch programów: Benefit TV w klubach fitness i Telewizji Konsumenckiej w sieciach handlowych (Tesco, Piotr i Paweł, Intermarche). To największe medium na rynku lokalnym, które na samym Podkarpaciu dociera do ponad 1 miliona 400 tysięcy kontaktów w ciągu miesiąca a ogólnopolsko do 32 milionów kontaktów z aktywnymi konsumentami w 170 miastach. Stawia to firmę Move Media jako lidera na rynku reklamy digital out of home w Polsce.

- Wspieramy liczne lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne stąd niezmiernie cieszy nas nawiązanie współpracy z klubem Stal Mielec i pomoc przy promocji meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Mielcu – mówi Mateusz Kowalski z firmy Move Media.

Move Media emituje grafikę zapraszającą na mecz Stal Mielec - Górnik Zabrze na 48 ekranach w pięciu lokalizacjach (markety Tesco oraz kluby fitness) w Rzeszowie, Staszowie oraz Mielcu! Można szacować, że w ten sposób nawiązanych zostanie około 100 tysięcy kontaktów reklamujących mecz 1. ligi piłkarskiej w Mielcu z potencjalnymi kibicami Biało-Niebieskich! Żaden klub piłkarski z Podkarpacia nie prowadził dotychczas tak szerokiej promocji swoich meczów ligowych poza miejscowością, w której gra jako gospodarz. Akcja ta to również ukłon w stronę najważniejszych partnerów mieleckiego Klubu, których znaki naturalnie są także lokalizowane przy grafice promującej mecz.

Spotkanie FKS Stal Mielec - Górnik Zabrze w niedzielę 27 listopada rozpocznie się o godzinie 15:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzone jest w Kasach Stadionu Miejskiego w Mielcu. Grupy zorganizowane mogą awizować się poprzez kontakt  z biurem Klubu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE