Reklama

SPR Stal Mielec jednak zostaje w Superlidze

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. SPR Stal Mielec

SPR Stal Mielec jednak zostaje w Superlidze - Zdjęcie główne

Mielecki klub zostaje w Superlidze | foto fot. SPR Stal Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub SPR Stal Mielec pozostaje w PGNiG Superlidze na sezon 2021/22 dzięki tzw. "dzikiej karcie". Władze Superligi zdecydowały przyznać w sezonie 2021/22 jednej dzikiej karty. Ostatecznie w postępowaniu wziął udział tylko mielecki klub.

 

W dniu 16 czerwca 2021 roku władze Superligi podjęły decyzję o przyznaniu w sezonie 2021/2022 jednej dzikiej karty. Do udziału w postępowaniu zaproszono imiennie dwa kluby, tj. KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz SPR Stal Mielec, które to złożyły w terminie określonym regulaminem licencyjnym, tj. do dnia 30 kwietnia 2021 r., wniosek o udzielnie licencji na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2021/2022.

Zgodnie z przesłanym zaproszeniem kluby uzyskały do 21 czerwca 2021 r. możliwość odpłatnego nabycia dzikiej karty na warunkach określonych w zawiadomieniu. Wyznaczono jednocześnie na dzień 23 czerwca 2021 r. na godzinę 12.00 przetarg w przypadku, gdyby liczba złożonych ofert był większa niż liczba ogłoszonych dzikich kart.  

Do dnia 21 czerwca 2021 roku ofertę nabycia dzikiej karty złożył wyłącznie klub Stal Mielec.

Klub KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski nie złożył oferty przekazując informację o rezygnacji ubiegania się o dziką kartę.  

W związku z brakiem innych ofert, dziką kartę w sezonie 2021/2022 nabył klub SPR Stal Mielec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy