Reklama

Ruszamy z kolejną edycją plebiscytu Sportowiec Roku. Czekamy na zgłoszenia

Opublikowano:
Autor:

Ruszamy z kolejną edycją plebiscytu Sportowiec Roku. Czekamy na zgłoszenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pandemia pandemią, ale my nie mamy zamiaru robić czarnej plamy w historii naszego plebiscytu. Dlatego również tym razem ogłaszamy głosowanie w plebiscycie Sportowiec Roku. Przez najbliższe dwa tygodnie czekamy na zgłoszenia kandydatów, a od 10 listopada ruszamy już z właściwym głosowaniem.

Awans piłkarzy PGE FKS Stali Mielec po 24 latach do ekstraklasy, kolejne mistrzostwa Polski i fantastyczny czas chodziarki Katarzyny Zdziebło, rekordowy rzut i medale młociarza Dawida Piłata, a może sukcesy mieleckich szermierzy z braćmi Urbanami na czele. Jak widać, mimo kilkumiesięcznego lockdownu, w mieleckich sporcie działo się naprawdę dużo. 

Dlatego jak co roku czekamy na Państwa zgłoszenia, które będą dla nas nieocenioną pomocą przy wyborze naszych najlepszych i najpopularniejszych sportowców mijającego właśnie roku. Sukcesów było naprawdę dużo, więc wybór będzie z pewnością niełatwy, ale liczymy, że z pomocą naszych czytelników uda nam się wybrać tych najlepszych i nagrodzić ich tytułami i pamiątkowymi statuetkami. 

To już kolejna edycja plebiscytu naszych Czytelników, którzy wybierają swoich sportowych bohaterów roku. Oprócz dziesiątki najpopularniejszych sportowców wybieramy trenera roku oraz talent roku. Przyznamy także nagrodę dla najlepszego trenera - wychowawcy młodzieży. Głosowanie zakończy się przed świętami Bożego Narodzenia. Zasady głosowania są takie same jak w poprzednich plebiscytach.

Przy wyborze laureatów będziemy brać pod uwagę głosy naszych Czytelników zarówno na kuponach z gazety, jak i w głosowaniu za pomocą SMS-ów oraz wskazania kapituły plebiscytu, w skład której tradycyjnie wejdą m.in. dziennikarze, działacze sportowi, trenerzy i sympatycy sportu. Laureatów poznamy po podliczeniu wszystkich głosów i poznaniu werdyktów naszej kapituły. 

Kandydatów w poszczególnych kategoriach (sportowcy, trenerzy i talenty) można zgłaszać do 6 listopada mailowo na adres sekretariat@korso.pl.

W wydaniu naszej gazety, które ukaże się 10 listopada, podamy listę kandydatów, na których można oddawać głosy oraz zamieścimy pierwszy kupon plebiscytowy. Przypominamy, że na swoich kandydatów będzie można również oddawać głosy za pomocą SMS-ów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE