Autor: | Zdjęcie: stalmielec.com

Remisowy mecz kontrolny Stali Mielec. Kamil Kiereś: Z presją jestem zapoznany, jest ona częścią mojego zawodu [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto stalmielec.com

Sport W piątek, 24 marca o godz. 11:00 odbył się mecz kontrolny PGE FKS Stali Mielec ze Stalą Rzeszów. Spotkanie zakończyło się remisem.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramkę dla w Stali Mielec 75 minucie spotkania zdobył z rzutu karnego Alex Vallejo, a dwie minuty przed końcem meczu bramkę dla Stali Rzeszów strzelił Krzysztof Danielewicz.

Co powiedział nowy trener Stali Mielec Kamil Kiereś?

- Jako trener mam ponad 100 meczów na koncie w Ekstraklasie, więc z presją jestem zapoznany, jest ona częścią mojego zawodu i jestem przygotowany na to

- mówi trener Stali Mielec Kamil Kiereś.

- Wszystko działo się na przełomie dwóch dni. Działacze Stali Mielec byli bardzo zdeterminowani i konkretni, dlatego bardzo szybko doszliśmy do porozumienia.

Andrzej Pryga – Kierownik techniczny

Najbliższe ligowe spotkanie PGE FKS Stali Mielec odbędzie się 3 kwietnia o godz. 19:00 na Solskiego z Jagiellonią Białystok. Rywal Stali Mielec obecnie znajduje się na 14. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy i ma na swoim koncie punkt mniej od biało-niebieskich.