PKO BP Ekstraklasa. Remis na Solskiego. Wisła Płock strzeliła bramkę w doliczonym czasie [ZDJĘCIA, VIDEO]

Sport W sobotę, 22 października PGE FKS Stal Mielec zremisowała z Wisłą Płock 1:1. Od 19 minuty Stal Mielec prowadziła w spotkaniu po golu z karnego Piotra Wlazło. W doliczonym czasie gry wyrównał Warchoł.

Jednym z bohaterów spotkania jest Bartosz Mrozek, który wybronił parę groźnych piłek.

W 19 minucie Furman faulował Marcina Flisa. Po analizie VAR sędzia podyktował rzut karny, który świetnie wykorzystał Piotr Wlazło.

W 91 minucie, po stracie Getingera, Sekulski podał na 7 metr w kierunku Damiana Warchoła, który pewnym strzałem trafia do bramki.

Zawodnicy PGE FKS Stali Mielec wyszli dziś na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach, okazując tym samym wsparcie kontuzjowanemu Dominykasowi.

- Bari, jesteśmy z Tobą!

- napisał klub na swoich social mediach.

- Na pewno jest duże rozczarowanie bramką w ostatnich minutach, bo cały zespół zostawił dużo zdrowia i serducha na boisku. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy i graliśmy dobrze w defensywie, do tego Bartek Mrozek parę razy nas ratował. Wielka szkoda, że nie obroniliśmy prowadzenia do końca, brawa za walkę, ale na pewno jest duże rozczarowanie