Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Nieudana kolejka podkarpackich zespołów. Sprawdź wyniki od PKO BP Ekstraklasy do trzeciej ligi [PODSUMOWANIE] - Zdjęcie główne

Siarka Tarnobrzeg zremisowała bezbramkowo z Garbarnią Kraków | foto Grzegorz Lipiec

Przeczytaj również:

SportZa nami kolejny weekend piłkarskich zmagań. Jak tym razem poradziły sobie podkarpackie zespoły?

Jak zagrały podkarpackie zespoły w ubiegły weekend?

W PKO BP Ekstraklasie kolejny punkt na swoje konto dopisała Stal Mielec. Podopieczni Kamila Kieresia udali się do Gliwic, gdzie zmierzyli się z Ruchem Chorzów. Pojedynek ten zakończył się remisem 1:1.

W Fortuna 1. Lidze nie poszło rzeszowskim drużynom. Resovia przed własną publicznością wysoko przegrała z Termalicą. Pasy uległy Słonikom aż 0:4. Stal Rzeszów, która na wyjeździe grała z Motorem Lublin, również musiała przełknąć gorycz porażki. Drużyna Marka Zuba w ostatnich minutach straciła bramkę i przegrała ostatecznie 3:2.

W drugiej lidze kolejną porażkę poniosła Stal Stalowa Wola. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego tym razem ulegli 0:1 KKS-owi Kalisz. To była 4 przegrana stalowowolskiej drużyny w tym sezonie.

6. kolejka trzeciej ligi nie była udana dla podkarpackich klubów. W Krakowie z Wieczystą wysoko, bo aż 7:0 przegrał KS Wiązownica. Piątą porażkę w sezonie zaliczył Sokół Sieniawa, który uległ 1:3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Swój mecz przegrały także Karpaty Krosno. W wyjazdowym pojedynku lepszy 3:0 okazał się Star Starachowice. Po punkcie w 6. kolejce ugrały drużyny Wisłoki Dębica i Siarki Tarnobrzeg. Obie zremisowały swoje domowe spotkania po 0:0. W meczu w Tarnobrzegu nie brakowało jednak kontrowersji, o których pisaliśmy już więcej TUTAJ.