MKS Mielec w okrojonym składzie w Rzeszowie

Autor: | Zdjęcie: Józef Basztura

MKS Mielec w okrojonym składzie w Rzeszowie - Zdjęcie główne

foto Józef Basztura

Sport 30 października MKS Mielec rozegrał spotkanie z zespołem AZS Politechnika Rzeszowska. Wynik końcowy: AZS Politechnika Rzeszowska - MKS Mielec 56-50 (15:18, 5:12, 18:4, 18:16)

Wynik końcowy: AZS Politechnika Rzeszowska - MKS Mielec 56-50 (15:18, 5:12, 18:4, 18:16)

30 października MKS Mielec rozegrał spotkanie z zespołem AZS Politechnika Rzeszowska. MKS Mielec do zawodów przystąpił w okrojonym składzie.

Koszykarze  bardzo dobrze weszli w mecz grając skutecznie w ataku i przede wszystkich dobrze w obronie. Pierwszą połowę zawodnicy z Mielca wygrali 30:20. Początek trzeciej kwarty to duży przestój w ataku i sporo niecelnych rzutów z otwartych pozycji. W tym fragmencie meczu przeciwnik  odskoczył grupie z Mielca.

Skład zespołu w dzisiejszym meczu: Pezda Krystian (12 punktów), Strugarek Aleks (2), Grębosz Jakub (2), Rzeźnik Aleksander (2), Wdowiarz Tymon (0), Basztura Jakub (16), Krawczyk Sebastian (0), Strugarek Alan (2), Pacia Wojciech (2), Kalisz Maksymilian (12), Rzeźnik Adam (0).

Wszystkich chłopców urodzonych w 2009 roku i mlodszych zapraszamy do roczpoczęcia przygody z koszykówką. basztur@interia.pl