Reklama

Mielec dołączy do Partnerskich Klubów Sportowych? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Mielcu została zaprezentowana nowa inicjatywa dla lokalnego biznesu ze sportem w tle. W Hotelu Polskim, w poniedziałek 27 marca spotkali się przedstawiciele środowiska biznesowego z całego regionu, a także przedstawiciele klubów sportowych z Mielca, Tarnobrzega i Rzeszowa. Poznali inicjatywę: Partnerskich Klubów Biznesowych.

W poniedziałek, 27 marca odbyła się inauguracja Mieleckiego Spotkania Biznesowego, które zapowiada powstanie w Mielcu oddziału ogólnopolskiej inicjatywy: Partnerskich Klubów Biznesowych. Inicjatywę zaprezentował w Mielcu Radosław Rogiewicz pomysłodawca i założyciel sieci. 

Partnerskie Kluby Biznesowe to sieć kontaktowa w której obecnie działa kilkadziesiąt miast w całym kraju. W każdym klubie działa kilkanaście firm, a także lokalne kluby sportowe. Organizacja umożliwia im wymianę i nawiazywanie kontaktów, a także uczy jak pozyskiwać fundusze na inwestycje i nowe inicjatywy. Partnerskie Kluby Biznesowe to także możliwość wspólpracy z lokalnym sportem, oraz możliwość angażowania się w inicjatywy charytatywne. 

- Sport daje autentyczne emocje i radość. Wszyscy dobrze o tym wiemy. Połączenie sportu i biznesu to bardzo dobre połączenie. Wielu biznesmenów wywodzi się z piłki i innych drużyn. Jeden prowadzi biznes w mediach społecznościowych, a drugi w transporcie. Nasz klub integruje te osoby. Jest wiele ciekawych możliwości, które otwiera się dla członków klubu. Przykładowo my uczymy kluby sportowe jak samemu szukać funduszy, a nie opierać budżety wyłącznie na samorządach. Bardzo nam zależy na tym, żeby lokalne kluby sportowe budowały dobry model biznesowy. Partnerskie Kluby Biznesu powstały dlatego, bo przez sport można nawiązać relacje bieznesowe praktycznie z każdą firmą - przekonywal na spotkaniu Radosław Rogiewicz - założyciel organizacji

W Mielcu za organizację klubu będzie odpowiedzialny Andrzej Jaskot, lokalny działacz sportowy. 

- Elementy wsparcia są bardzo szerokie. Mamy wenętrzną sieć wspólpracy. Tylko dla członków klubu. Organizujemy wspólne wyjazdy na mecze, które traktujemy jako spotkania networkingowe i możliwość nawiązywania konkretnych relacji biznesowych - dodaje Radosław Rogiewicz

- Organizacja uczy i rozwija także społeczną odpowiedzialność biznesu - dodał Andrzej Jaskot, współorganizator spotkania.

To początek spotkań informacyjnych na Podkarpaciu. Kolejne odbędą się w Tarnobrzegu (25 kwietnia) i w Rzeszowie (jeszcze nie ma daty).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy