Medalowy weekend Piłkarskich Nadziei

Autor: | Zdjęcie: Paweł Mrozik

Medalowy weekend Piłkarskich Nadziei - Zdjęcie główne

foto Paweł Mrozik

Sport Pracowity i owocny weekend dla zawodników AP Piłkarskie Nadzieje Mielec i uczniów szkoły sportowej Stal Mielec. W piątek podopieczni trenerów Irli i Skowrona odebrali nagrody z rąk prezydenta Jacka Wiśniewskiego zajęcie IV miejsca w Futsalowych Mistrzostwach Polski w kategorii U13.

W sobotę drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Beca (rocznik 2012) okazała się bezkonkurencyjna w rzeszowskim turnieju Futsal Cup Kids. Poniżej wyniki:

APPN 2012 4 wygrane

5:0 z Resovia Rzeszów

7:2 z Ziomki Rzeszów

8:1 ze Stalą Rzeszów

3:1 Soccer Ropczyce

W turnieju tym najlepszym zawodnikiem został Piotr Babula z APPN.

Dwa dni na parkiecie spędzili zawodnicy rocznika 2007, którzy ostatecznie zajęli drugie miejsce w dwunastodruzynowej stawce w dębickim turnieju futsalu Jako Cup, a nagrodę dla najlepszego bramkarza zdobył uczeń klasy VIII B SMS Stal Mielec-Patryk Kusak. Turniej lepszą różnicą bramek wygrała drużyna Karpat Krosno.